Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak być niepokonanym na priv serwerach


Danielkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

 

Chcesz być "niezniszczalny" ? Nie ma problemu ;]

 

Potrzebne bedzię ;

-Kamer mod

www.metin2mod.tk

 

-Następnie jakiś prywatny serwer na ,którym jest wino z kwiatu brzoskwini (patrz ss) ;

winozkwiatubrzoskwinied9.jpg

 

Wchodzimy na serwer robimy postac i eq .

 

Gdy już mamy postać zrobiona to czyscimy eq zeby nie było za duzo smieci i kupujemy tak jak niżej ;

 

potyo.jpg

 

Gdy już mamy kupione poty to naciskamy ENTER i wpisujemy /buff .

 

Ustawiamy tak;

ustawieniepot.jpg

 

Nastepnie zaznaczamy w buff bocie żeby klikal na 1 .

 

Ostatnim krokiem jest wpisanie /autopot

 

Po wpisaniu ustawiamy na 99% czerwone i niebieskie poty .

 

I właczamy wolny i jazda nikt nas nie dednie (jezeli nie walnie nam wiecej niz mamy PŻ) i mozemy koxic ;]

 

Jak sie podoba i przyda lub też nie to daj - i 5 ;)

 

Jak masz dawać + to weś odpuść sobie ...

1397240234.png

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Jak coś zbieram -

;)

Opublikowano

marihuana661

 

Śmieszny jestes ... Nabijasz tylko posty a nic nie wiesz ! Te poty się zmieniaja nie trzeba ich samemu zmieniac !

 

 

Gamus

 

Widze ze z czytaniem masz problem ... Jest napisane "I właczamy wolny i jazda nikt nas nie dednie (jezeli nie walnie nam wiecej niz mamy PŻ) i mozemy koxic ;]" Na wolnym to nie znaczy PVP ...

1397240234.png

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Jak coś zbieram -

;)

Opublikowano

# do Autora, było by świetnie jakbyś jeszcze dodał listę z serwerami na których jest ta potka ;]

Lubię pomagaĆ z Metin na gadu-gadu, zapraszam 2949422

Opublikowano

Tut nawet nawet Tylko napisz na jakich serwach są te potki :]

Pomogłem?! Daj KaMiEnIa!!

 

Posty:

 

 

50

100

150

200

250

300

350

400 X

450 X

500 X

 

Poradniki :

http://www.mpcforum.pl/topic/367904-tut-kradziez-dropu/

http://www.mpcforum.pl/topic/365583-tut-sura-wp-mit-czy-hit/

http://www.mpcforum.pl/topic/351976-tut-rozwiazanie-problemu-modeli-cs-steam/

http://www.mpcforum.pl/topic/352077-tut-obsluga-admina/

http://www.mpcforum.pl/topic/352001-tut-tak-zwane-kolko-na-dr/

Opublikowano

Wykorzystam to ;) W tej chwili startuje duzo priwkow wiec mozna wyprobowac ;)

imperialmt2.gif

Warto czekac!

 

Masz Serce? Pomoz biednym zwierzakom oraz dzieciom! Wystarczy jedno twoje klikniecie dziennie. Dla ciebie jedno klikniecie, dla nich kolejny dzien zycia!

-

http://pustamiska.pl/index-3.php

-

http://www.pajacyk.pl/

 

 

Zbieram takie malutkie + ktore maja welkia moc!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...